“Popołudnie z Bajki” – koncert Namysłowiaków z czołowymi polskimi wokalistami (zdjęcia i film)

3
556

Dziś w sobotę, 25 lipca o godzinie 17:00 na Rynku Wodnym Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wystąpiła wraz z czołowymi polskimi wokalistami w koncercie pt.  „Popołudnie z Bajki’.

W popołudniowym koncercie plenerowym mogliśmy usłyszeć najsłynniejsze piosenki i motywy muzyczne z bajek wytwórni Walta Disney’a, m.in. z Dzwonnika z Notre-Dame, Króla Lwa, Pięknej i Bestii czy 101 Dalmatyńczyków.

Najstarszej Orkiestrze w Polsce pod batutą Tadeusza Wicherka w Polsce towarzyszyli znani polscy soliści: Sylwia Przetak  współpracująca przez wiele lat ze Studio Accantus, związana muzycznie z Teatrem Buffalo i programem TV Twoja twarz brzmi znajomo; Gabriela Oberbek – polska aktorka filmowa, telewizyjna i piosenkarka; Jarosław Kozielski – polski solista, zdobywający artystyczne sznyty w Londynie, związany z Teatrem Groteska oraz Sebastian Machalski – wokalista, aktor teatralny i dubbingowy, współpracuje z Teatrem Rampa na Targówku.

Mamy nadzieję, że utwory z bajek w symfonicznej aranżacji były dla starszych słuchaczy podróżą w czasie do lat dzieciństwa a dla młodszych świetną okazją do wakacyjnej rozrywki razem z „Namysłowiakami”. Serdecznie polecamy naszą foto i wideo relacje

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: zablokowana droga po zderzeniu trzech aut
Następny artykułZamojskie obchody Święta Policji. Były awanse, podziękowania i uroczyste ślubowanie
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
groza

zdjecia fajne ale ta nowa galeria, brrrr co to jest?, jak sie otworzy zdjecie w powiekszeniu to nie da sie wrocic do przegladania tylko trzeba zaczynac ogladanie galerii od nowa, kto to wymyslil tak utrudniac ogladanie zdjec, te stare galerie były jednak lepsze do przegladania

Romik18
Reply to  groza

A u mnie jest dobrze.