Kolejna tragedia na drodze. Nie żyje 16-latek

0
278

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Janki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca nissanem potrąciła motorowerzystę, który nagle podjął manewr skrętu zmieniając pas ruchu. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, jednak 16-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 w miejscowości Janki w gm. Horodło. Policjanici hrubieszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że  24-letnia kobieta kierująca nissanem podczas jazdy zauważyła, że w tym samym kierunku porusza się motorowerem młody mężczyzna bez kasku ochronnego. Dojeżdżając do niego, rozpoczęła manewr wyprzedzania. Nagle motorowerzysta nie sygnalizując zamiaru skrętu, zmienił zajmowany przez siebie pas, wjeżdżając bezpośrednio pod koła jej pojazdu.

Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, jednak 16-latek w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarł. Jak ustalono, motorowerzysta to 16-letni mieszkaniec gminy Horodło. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności tego wypadku.

E. K.

Źródło: Policja Hrubieszów

68 171580 Kolejna tragedia na drodze. Nie żyje 16-latek 68 171581 Kolejna tragedia na drodze. Nie żyje 16-latek

Poprzedni artykułWiśniowy sad w Parku Miejskim
Następny artykułTomaszowiacy mają basen
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments