Obrona pracy tuż tuż a Twoja praca w rozsypce ? Przyjdź do naszego punktu poprawimy, sformatujemy, wydrukujemy i oprawimy .

0
220

Obrona pracy tuż tuż a Twoja praca w rozsypce ? Przyjdź do naszego punktu poprawimy, sformatujemy, wydrukujemy i oprawimy . A to wszystko bez kolejek, od ręki I najtaniej w mieście”

FHU INTERACTIVE to miejsce przyjazne studentom i uczniom. Świadczymy usługi ksero, druku, oprawy dokumentów. Oferujemy oprawy, formatowanie i korekty stylistyczne prac dyplomowych.Jeśli jesteś studentem i masz problem z pracą dyplomową to miejsce, w którym uzyskasz fachową pomoc w przystępnej cenie.

Świadczymy także usługi dla firm, jesteśmy partnerem największej i najtańszej drukarni w regionie. Oferujemy szeroką gamę produktów i gadżetów reklamowych plakaty, wizytówki, kalendarze, kubki, długopisy i wiele innych. Tworzymy także projekty graficzne w promocyjnych cenach.

Nasza firma jest także punktem renomowanej Agencji Tłumaczeń zajmiemy się tłumaczeniem zwykłym i przysięgłym w 100 językach świata ?

INTERACTIVE jako jedyni w mieście działamy także on line, dostepna płatnośc kartą, blikiem, przelewem, ekspresowe wysyłki kurierem,  a co najważniejsze mamy nowoczesny i niezawodny sprzęt ?

Zapraszamy od poniedziałku do soboty ?

Ulica Piłsudskiego 65B

Zamość (przy szkole „Budowlance”)

Tel. 884 710 852

[email protected]

Tylko teraz promocja dla studentów -5% na wydruk pracy dyplomowej.

logotyp 1 2 Obrona pracy tuż tuż a Twoja praca w rozsypce ? Przyjdź do naszego punktu poprawimy, sformatujemy, wydrukujemy i oprawimy . 102778234 254712022632559 6216991489109524480 n 4 Obrona pracy tuż tuż a Twoja praca w rozsypce ? Przyjdź do naszego punktu poprawimy, sformatujemy, wydrukujemy i oprawimy .

Poprzedni artykułCo robić latem w Zamosciu? Propozycje na lipiec
Następny artykułWiceminister Romanowski wziął udział w przekazaniu maseczek dla DPS-u przy ul. Żdanowskiej [ZDJĘCIA, FILM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments