Plenerowe kino w Krasnobrodzie wystartowało

0
351
fot. UMiG Krasnobród

W Krasnobrodzie wystartowało letnie kino plenerowe. Pierwsza (z zaplanowanych czterech) projekcji filmowych odbyła się w sobotę, 4 lipca. Zgromadzeni na terenach rekreacyjnych przy ul. Partyzantów, widzowie obejrzeli amerykańską komedię kryminalną pt. „Ocean’s 8”. 

Pokazy filmowe odbywają się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce. Podczas projekcji liczba miejsc nie przekracza 150, widzom mierzona jest temperatura, obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

Organizatorzy plenerowego kina w Krasnobrodzie zapraszają juz na kolejną projekcję, która odbędzie się najbliższą sobotę – 11 lipca o godz. 21.30. Tym razem wyświetlony będzie film pt. „Przepis na miłość” – komedia romantyczna prod. Belgia/Francja. Informują też, że zaopatrzyli się już w środki przeciw komarom. Ostatnim razem bowiem, te uciążliwe owady skutecznie utrudniały kinomanom oglądanie filmu.

 

Kolejne pokazy w ramach plenerowego kina zaplanowano na 1 i 15 sierpnia.

 

 

Poprzedni artykuł19-latek podczas brawurowej ucieczki uszkodził radiowóz
Następny artykułZamojscy strażacy i policjanci wizytowali obóz harcerski
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments