w , ,

Policjanci przesiedli się na rowery

fot. KMP Zamość
- reklama-
11 / 100 Punktacja SEO

Policjanci ze Zwierzyńca patrolują okolice także na rowerach. Od kilku dni turyści i mieszkańcy tej urokliwej roztoczańskiej miejscowości mogą napotkać na ulicach patrole rowerowe. Mundurowi dbają o bezpieczeństwo i reagują, gdy prawo jest łamane. Są tam, gdzie dojazd radiowozem jest utrudniony.

Na ulice Zwierzyńca wyjechały rowerowe patrole. Miejscowi policjanci na rowerach dbają o bezpieczeństwo i służą pomocą zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Patrolują, ale i edukują o bezpieczeństwie. Reagują na łamanie prawa. Zwracają uwagę na przestrzeganie przepisów drogowych, zarówno przez pieszych jak i właścicieli jednośladów.

Można ich spotkać w rejonie miejsc rekreacyjnych, na ścieżkach rowerowych, w parku, nad akwenami wodnymi, ale także w centrum urokliwego Zwierzyńca i w okolicznych miejscowościach. Ich skuteczność i mobilność podkreślają sami mundurowi. Wykorzystanie rowerów w codziennej służbie ułatwia dotarcie w miejsca, do których dojazd radiowozem jest niemożliwy lub znacznie utrudniony.

- reklama-

źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

elac2bcbieta dzikowska fot janusz zimon 4 "Różne oblicza piękna" Elżbiety Dzikowskiej w Zamościu.

„Różne oblicza piękna” Elżbiety Dzikowskiej w Zamościu.

68 170816 19-latek podczas brawurowej ucieczki uszkodził radiowóz

19-latek podczas brawurowej ucieczki uszkodził radiowóz