w ,

Inteligentne szkła Transitions® idealnym rozwiązaniem na lato. 

- reklama-
12 / 100 Punktacja SEO

Często zapominasz nosić ze sobą okulary przeciwsłoneczne i zabierać je ze sobą zawsze wtedy, kiedy wychodzisz na zewnątrz latem? Jednocześnie wiesz, jak ważna jest ochrona przed światłem niebieskim i chcesz skutecznie chronić swoje oczy podczas pracy przy komputerze? Do tego na stałe nosisz okulary korekcyjne, aby wyraźnie widzieć?

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są inteligentne szkła Transitions®, czyli okulary 3 w 1: do korekcji wzroku, ochrony przed UV (jako okulary przeciwsłoneczne) oraz ochrony przed światłem niebieskim, gdy korzystasz z urządzeń cyfrowych. Szkła Transitions® to przełomowe rozwiązanie, dzięki któremu bez kompromisów rozwiążesz wszystkie swoje potrzeby. Jasne w pomieszczeniach, ciemniejące na zewnątrz dają pełny komfort użytkowania i idealne widzenie w każdej sytuacji. 

Transitions® Signature Gen 8 to najlepsza soczewka fotochromowa we wszystkich kategoriach*, zaciemniająca się bardzo szybko (aż 30% szybciej niż jej poprzednia generacja) i rozjaśniająca się o 3 minuty szybciej (w porównaniu z poprzednią generacją). Dzięki innowacyjnym blokerom promieni UVA i UVB jako zaciemniona wersja pełnią funkcję Twoich okularów przeciwsłonecznych. Co więcej, dzięki dostępności modnej palety kolorów i opcji dodatkowych, idealnie dopełnią Twój look. 

 Szkła Transitions® dostępne są teraz z pakietem „Satysfakcja lub wymiana” oraz promocyjną ceną już od 399 zł za parę szkieł w salonie Okularium w Zamościu na ulicy Mikołaja Reja 21..

- reklama-

Odwiedź nas, skorzystaj z promocji i ciesz się wyjątkowym rozwiązaniem.

Regulamin dostępny w Salonie Okularium.

Lista wszystkich salonów: https://okularium.pl/znajdz-salon/lista/

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

dsc 7844 Mural 1920. (zdjęcia)

Mural 1920. (zdjęcia)

68 170740 Był poszukiwany do odsiadki. Wpadł, gdy pijany leżał na chodniku

Był poszukiwany do odsiadki. Wpadł, gdy pijany leżał na chodniku