Pijany chciał zrobić sobie fotkę. Spadł z wieży widokowej.

1
281

28-latek spadł z tarasu widokowego wieży w Kornelówce (gm. Sitno). Został przewieziony do szpitala. Jak się okazało w organizmie miał prawie promil alkoholu. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność podczas zwiedzania atrakcji turystycznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Tuż przed godziną 22:00 dyżurnego zamojskiej Policji powiadomiono o tym, że z wieży widokowej znajdującej się w Kornelówce, gmina Sitno, z wysokości ok. 10 m spadł mężczyzna. Po upadku przytomnego 28-latka z gminy Zamość załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna wraz z rodziną przyjechał tam w celach turystycznych. Jest o miejsce ogólnodostępne i służy jako taras widokowy. 28-latek będąc właśnie na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie, w tym celu stanął na barierce. W pewnej chwili zachwiał się i spadł na ziemię.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 28-latka do szpitala. Policjanci zbadali jego trzeźwość, okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholi. Szczegółowy przebieg nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność. Przed nami wakacyjne podróże. Pamiętajmy jednak o rozwadze i ostrożności podczas zwiedzania turystycznych atrakcji.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułMalutki kociak uratowany z pożaru domu. Strażacy podali mu tlen
Następny artykułAlert RCB dla Lubelszczyzny: Ulewny deszcz i burze z silnym wiatrem. Możliwe podtopienia
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gosc

nie mial promila klamcy pier****ni