Przebojowy początek wakacji w zamojskim kinie

0
363
fot. archiwum NKZ
- reklama-

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Dla najmłodszych od 26 czerwca 2020 zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany ZWIERZOGRÓD, przezabawny GANG ZWIERZAKÓW, dla trochę starszych dzieci – szalony ALADYN oraz kino familijne z przesłaniem – ZABIJAM GIGANTÓW.

Starsi widzowie także będą mieli w czym wybierać. Już od piątku 26 czerwca 2020 na ekranach  KŁAMSTEWKO  pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Film podbił serca publiczności na całym świecie! TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ – historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.

Dla miłośników produkcji Marvel Studios – CZARNA PANTERA – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku. 

A ponadto w repertuarze: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa, 30 GRAMÓW – poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, DŻENTELMENI – kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy: ŻEGNAJ, MÓJ SYNU – rodzinna saga rozgrywająca się na przestrzeni trzech dekad chińskiej transformacji. To nowy film jednego z najważniejszych chińskich reżyserów, Wanga Xiaoshuai. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie. Film zdobył ponad 20 nagród oraz 40 nominacji na światowych festiwalach filmowych

Szczegółowe informacje, rezerwacja i sprzedaż biletów online: www.stylowy.net

klamstewko 2 Przebojowy początek wakacji w zamojskim kinie

tylko sprawiedlowsc Przebojowy początek wakacji w zamojskim kinie

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments