w , ,

Zderzenie Punto z ciągnikiem rolniczym

- reklama-

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj na krajowej 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Kierowca Fiata Punto nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył ciągnika rolniczego. Na szczęście kierowcom pojazdów nic poważnego się nie stało.

Wczoraj po godzinie 8:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze interweniujący na miejscu zdarzenia 30 – letni mieszkaniec gm. Ludwin kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto jadąc w kierunku Zamościa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył ciągnika marki Ursus, którym kierował 72 – latek z gminy Łopiennik Górny. Mężczyźni trafili do szpitala, jednak po badaniach okazało się, że nic poważnego im się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Kierowca Fiata Punto został ukarany 400 zł mandatem karnym, a na jego konto zostało naliczone 6 punktów karnych. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony przez kilka godzin. Apelujemy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze!

JB.

- reklama-

Źródło Policja Krasnystaw

68 169484

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

68 169486 2 Wykoleił się szynobus relacji Zamość – Lublin.

Wykoleił się szynobus relacji Zamość – Lublin.

68 169485 Policjant z Łabuń zatrzymał nietrzeźwego kierowcę quada.

Policjant z Łabuń zatrzymał nietrzeźwego kierowcę quada.