Zamość: Udzielili poparcia prezydentowi Andrzejowi Dudzie

4
719

W poniedziałek (22.06) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano skład Komitetu Poparcia dla Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Deklarację poparcia dla obecnego Prezydenta podpisali już wcześniej m.in: Senator Jerzy Chróścikowski, Starosta Zamojski Stanisław Grześko, Poseł Sławomir Zawiślak. Dziś swoje podpisy złożyli także: Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego i prezes ARIMR Krzysztof Gałaszkiewicz, Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Przewodniczący Rady Miasta Zamość Piotr Błażewicz, radni Rady Miasta Zamość, przedstawiciele spółek skarbu państwa z naszego regionu.

– Szanowni Państwo, jestem w Wojewódzkim Społecznym Komitecie Poparcia Prezydent Andrzeja Dudy. Teraz dołączam także do miejskiego i powiatowego komitetu poparcia. Powód jest prosty – Pan Andrzej Duda to jest nasz Prezydent, mój prezydent, którego 5 lat temu popierałem jako kandydata. Pokładaliśmy w nim duże nadzieje i większość rzeczy o których wtedy mówił udało mu się w Polsce osiągnąć. Jako samorządowiec, namawiając Państwa do poparcia mogę powiedzieć, że nasza współpraca zarówno z rządem, jak i kancelarią Prezydenta była wzorowa. Jestem przekonany, że następna kadencja Prezydenta będzie równie dobra. – zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę, Prezydent Andrzej Wnuk.

Poniżej publikujemy nagranie wideo oraz fotorelację z konferencji.

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Heh

lol xD

Heniek

Oj to chyba Wrocław nie puści już do nas swojego pociągu Intercity, bo tam myślą inaczej, trzeźwo i proeuropejsko… Na własne życzenie się wykluczamy

Robert

Popieram PAD!!!!!

Darixe

Ale kupa