Wyjątkowe w Zamościu miejsce dla uczniów i studentów

5
235

FHU INTERACTIVE to miejsce przyjazne studentom i uczniom. Świadczymy usługi ksero, druku, oprawy dokumentów. Oferujemy oprawy, formatowanie i korekty stylistyczne prac dyplomowych. Jeśli jesteś studentem i masz problem z pracą dyplomową to miejsce, w którym uzyskasz fachową pomoc w przystępnej cenie.

Świadczymy także usługi dla firm, jesteśmy partnerem największej i najtańszej drukarni w regionie. Oferujemy szeroką gamę produktów i gadżetów reklamowych plakaty, wizytówki, kalendarze, kubki, długopisy i wiele innych. Tworzymy także projekty graficzne w promocyjnych cenach. 

Nasza firma jest także punktem renomowanej Agencji Tłumaczeń zajmiemy się tłumaczeniem zwykłym i przysięgłym w 100 językach świata ?  

INTERACTIVE jako jedyni w mieście działamy także on line, dostepna płatnośc kartą, blikiem, przelewem, ekspresowe wysyłki kurierem,  a co najważniejsze mamy nowoczesny i niezawodny sprzęt ? 

Zapraszamy od poniedziałku do soboty ?

Piłsudskiego 65B 

Zamość (przy szkole „Budowlance”)

Tel. 884 710 852 

[email protected] 

Tylko teraz promocja dla studentów -5% na wydruk pracy dyplomowej.

logotyp 1 Wyjątkowe w Zamościu miejsce dla uczniów i studentów

74461072 116605193109910 5017896771083304960 n Wyjątkowe w Zamościu miejsce dla uczniów i studentów

- reklama-
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał

Polecam,szybko, sprawnie,tanio

Studentka

Korzystałam z ich usług i jak najbardziej polecam to miejsce, bardzo dobre podejście do klienta a przesyłka dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Studentka 12

Witam, praca została wysłana w poniedziałek i od razu we wtorek już była u mnie. Pracownik drukarni wytłumaczył mi wszystko co związane z obroną i pracą(chociaż nie musiała tego robić :)). Kolejnym plusem tego miejsca jest to, że posiada konkurencyjne ceny i na kieszeń każdego studenta. Z czystym sumieniem polecam to miejsce

Student

Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Pełen profesjonalizm. Bezproblemowy kontakt.

Ktośnapewno

Polecam bardzo serdecznie ,miła obsługa i bardzo tanio !