Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? 

0
557

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym?gorący

To jest możliwe! 

Jeżeli jesteś użytkownikiem okularów korekcyjnych to zapewne nie raz zastanawiałeś się nad rozwiązaniem, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się okularami przeciwsłonecznymi. My to rozwiązanie znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie!

Lato zagościło już u nas na dobre. Dla większości jest to czas urlopów, odpoczynku i radości ze słonecznych dni. Ważne jest, aby w tym okresie chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV nie tylko ciało, ale także oczy. Jest to łatwiejsze niż myślisz, ponieważ wystarczy używać okularów przeciwsłonecznych, które posiadają odpowiednie filtry UV oraz polaryzację. 

Większą trudność mają osoby, które na co dzień noszą okulary korekcyjne, które uniemożliwiają im używanie okularów przeciwsłonecznych. W takim wypadku należy sięgnąć po inne sposoby, które pomogą chronić oczy przed promieniowaniem UV.

Na rynku optycznym jest wiele możliwości, dzięki którym użytkownicy okularów korekcyjnych mogą korzystać z okularów przeciwsłonecznych. Niestety w większości przypadków są to rozwiązania drogie lub wymagają dodatkowych czynności takich jak ciągła zmiana okularów uzależniona od miejsca, w którym się przebywa. 

Salon Optyczny Okularium wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i proponuje szeroki wybór opraw marki OXYS, które w kilka sekund, dzięki magnetycznym nakładkom zmienisz okulary korekcyjne w stylowe okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją oraz filtrami UV. Jest to świetne rozwiązanie, które – w jednej cenie – daje możliwość jednoczesnego korygowania i ochrony wzroku. 

Aktualnie wszystkie zainteresowane osoby, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji jaką przygotował Salon Optyczny Okularium. Przy zakupie wybranej oprawy z nakładkami, soczewki okularowe z podstawowym antyrefleksem dostaniesz w prezencie! 

Szczegóły promocji w salonie.

Przyjdź do salonu Okularium na badanie wzroku u naszego Specjalisty lub Lekarza Okulisty i skorzystaj z promocji!

Salon optyczny Okularium

ul. Mikołaja Reja 21

22-400 Zamość

Tel. 84 627 53 72 

art 1 Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym?  art 2 Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments