Hrubieszowscy policjanci także przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge [ZOBACZ WIDEO]

4
988

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Wszystko zaczęło się od zbiórki na rzecz chorego Wojtusia z Galewic. Zasady są proste – osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub w łatwiejszej wersji – zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Policjanci z Hrubieszowa dostali nominację od kolegów z Zamościa i podjęli wyzwanie.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje. Te mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Kwota potrzebna Wojtusiowi została osiągnięta, ale #GaszynChelleng trwa, nadal można pomóc innym chorym dzieciom.

Hrubieszowscy policjanci podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy chorym dzieciom. Kwota potrzebna na zakup leku dla Wojtusia, dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji, została osiągnięta. Ale to nie koniec – #GaszynChallenge trwa nadal.

Policjanci z Hrubieszowa dostali nominację od kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Funkcjonariusze nie po raz pierwszy pomagają potrzebującym i zawsze chętnie angażują się w akcje niesienia pomocy. Wczoraj mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie „pompowali” dla innych chorych na SMA dzieci, ponieważ akcja wciąż trwa. Policjantów wsparła w wyzwaniu p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie – mł. insp. Wioletta Pawluk. 

Zebrane przez hrubieszowskich policjantów pieniądze zostaną przekazane na konto chorych dzieci. Na Facebooku OSP Gaszyn zamieszczone są linki do skarbonek, gdzie trafiać będą fundusze potrzebne na leczenie chorych dzieci.

Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci hrubieszowscy Policjanci nominowali Zakład Karny w Hrubieszowie, Placówkę Straży Granicznej w Hrubieszowie oraz Areszt Śledczy w Krasnymstawie.

źródło: KPP Hrubieszów

 

Poprzedni artykułO krok bliżej do uruchomienia Linii Chełmskiej Szerokotorowej
Następny artykułZamościanie na rowery! OSIR zaprasza na rajd „Rodzina, Rower, Radość”
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: kurierzamojski.pl/2020/06/18/hrubieszowscy-policjanci-takze-przylaczyli-sie-do-akcji-niesienia-pomocy-chorym-dzieciom/ […]

… [Trackback]

[…] There you can find 44193 more Info on that Topic: kurierzamojski.pl/2020/06/18/hrubieszowscy-policjanci-takze-przylaczyli-sie-do-akcji-niesienia-pomocy-chorym-dzieciom/ […]

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: kurierzamojski.pl/2020/06/18/hrubieszowscy-policjanci-takze-przylaczyli-sie-do-akcji-niesienia-pomocy-chorym-dzieciom/ […]

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: kurierzamojski.pl/2020/06/18/hrubieszowscy-policjanci-takze-przylaczyli-sie-do-akcji-niesienia-pomocy-chorym-dzieciom/ […]