Można zostać Prezydentem Zamościa na jeden dzień

0
582
GAIA

Prezydent Andrzej Wnuk ogłosił konkurs na najlepszy teledysk do piosenki zespołu Plastic – „Wiem, że wrócisz”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie jeden dzień spędzony w roli prezydenta miasta. 

„Wiem, że wrócisz” to utwór przygotowany przez grupę Plastic z okazji 440. urodzin Zamościa. Piosenka opowiada o miłości do miasta Zamość jej autorów – Agnieszki Burcan i  Pawła Radziszewskiego. Teledysk do utworu zrealizowała firma ArtsFrame. Klip został nagrany na Rynku Wielkim w  Zamościu. Poza członkami zespołu Plastic wystąpili w  nim także: Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, członkowie Stowarzyszenia „Turystyka z Pasją”, radni Młodzieżowej Rady Miasta, mieszkańcy Zamościa i napotkani na zamojskim rynku turyści. Klip do tej pory obejrzało łącznie ponad 200 tys. osób.

 

Prezydent ogłasza konkurs

Macie pomysły na alternatywne teledyski do naszej piosenki. Jesteśmy jak najbardziej za tym, żeby takie klipy powstawały. Organizujemy zatem konkurs – kto przedstawi najfajniejszy klip, ten będzie mógł przez jeden dzień być prezydentem Zamościa. Udzielę błogosławieństwa, wpuszczę do ratusza, posadzę na swoim fotelu i będziecie Państwo mogli porządzić Zamościem przez jeden dzień” – ogłosił prezydent Wnuk.

Swoje teledyski można zgłaszać do końca czerwca.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments