CKF „Stylowy” zaprasza na premierowe pokazy filmów.

0
688

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na premierowe pokazy filmów. Od 19 czerwca 2020 na ekranach zamojskiego kina: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa oraz 30 GRAMÓW – poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W roli głównej, gwiazdor „Rozstania” Asghara Farhadiego – Peyman Moaadi.

W repertuarze dla najmłodszych kinomanów: GANG ZWIERZAKÓW – pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.  W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych. NAPRZÓD – animacja Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem.

Ponadto w repertuarze: DŻENTELMENI – kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, WIERZĘ W CIEBIE – wzruszająca i inspirująca historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze, SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER – elektryzujący cyber-thriller, nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież.

W repertuarze studyjnym: POWITANIE SŁOŃCA – intrygujący dokument o odkrywaniu uniwersalnej siły jogi. Reżyser odwiedza różne miejsca na ziemi, pokazując, jak dużą rolę może odgrywać joga w życiu osób różnych kultur.

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net

 

Poprzedni artykułMożna zostać Prezydentem Zamościa na jeden dzień
Następny artykułChciał donieść na szwagra, a sam wpakował się w kłopoty
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments