Tragedia na drodze. Zderzenie Audi z motocyklem. Motocyklista nie żyje.

3
539
Fot. UM Zamość
GAIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Krasnymstawie. Kierujący audi podczas manewru skrętu zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku motocyklistą. Poszkodowany 28-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Wskutek wypadku do szpitala trafiła także pasażerka audi.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 17:00 na ul. Lwowskiej w Krasnymstawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19 – latek kierujący samochodem osobowym marki Audi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego z naprzeciwka 28 – letniego motocyklisty.

W wyniku wypadku poszkodowany 28-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że kierujący audi 19-latek był trzeźwy.  Jechał z trójką pasażerów w wieku od 15 do 18 lat. Do szpitala wskutek odniesionych obrażeń trafiła także pasażerka tego pojazdu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać szczegóły tego tragicznego wypadku. Mundurowi apelują do kierowców o wyobraźnię i zachowanie rozwagi oraz szczególnej ostrożności na drodze.

JB.

Źródło: Policja Krasnsystaw68 168937 Tragedia na drodze. Zderzenie Audi z motocyklem. Motocyklista nie żyje. 68 168938 Tragedia na drodze. Zderzenie Audi z motocyklem. Motocyklista nie żyje.

 

 

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments