Rozbity samochód, uszkodzone ogrodzenie

0
617
fot. KPP Krasnystaw
- reklama-

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia w gminie Łopiennik Górny, gdzie w jednej z miejscowości samochód osobowy zjechał z drogi i uszkodził ogrodzenia dwóch posesji. Prawdopodobną przyczyną utraty przez kierującego panowania nad pojazdem była sarna, która miała wybiec wprost pod koła jadącego samochodu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze!

Wczoraj w godzinach porannych Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie o uszkodzonym samochodzie marki Audi oraz dwóch ogrodzeniach posesji w jednej z miejscowości w gminie Łopiennik Górny. Jak wstępnie ustalili mundurowi przybyli na miejsce, pojazdem kierował 18 – letni mieszkaniec gminy. Prawdopodobnie mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wbiegła mu pod koła, stracił panowanie nad Audi, przejechał na przeciwległy pas ruchu, zjechał na pobocze i uderzył w znajdujące się tam dwa ogrodzenia posesji. Tym razem, na szczęście, nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

Policjanci ponownie apelują o zachowanie rozwagi na drodze. Uważajmy na dzikie zwierzęta, które niestety bardzo często przemieszczają się i przecinają główne szlaki komunikacyjne powodując tym samym niebezpieczne sytuacje na drodze.

źródło: KPP Krasnystaw

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments