Zamojskie kino wznawia działalność. Na widzów czekają niespodzianki

0
1784
fot. www.piotrmastalerz.com

Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu od 6 czerwca (sobota) 2020 wznawia działalność. Na widzów czekają niespodzianki. Kino otwiera się w nowej odsłonie – ze zmodernizowaną i odświeżoną salą oraz nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos.

Cieszymy się, że już od najbliższej soboty będziemy mogli ponownie powitać Państwa w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Otwieramy się w nowej odsłonie – ze zmodernizowaną i odświeżoną salą oraz nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, które zapewni porywające wrażenia dźwiękowe i wprowadzi widza w sam środek akcji. – mówi Małgorzata Stępniewska, specjalista ds. marketingu i sprzedaży Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu.

Informuje też, że dla bezpieczeństwa klientów i pracowników, w kinie obowiązywać bedą ścisłe zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym wprowadziliśmy środki ostrożności, aby wizyta w kinie była komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna. – podkreśla Małgorzata Stępniewska.

Udział widzów w seansie filmowym jest dopuszczalny pod warunkiem:

  1. stosowania przez widzów osłon ust i nosa;
  2. udostępnienia przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali – rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
    • widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
    • widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
    • osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym;
  1. stosowania przez wszystkie osoby wchodzące do CKF Stylowy płynu odkażającego ręce, znajdującego się w dozownikach w strefie wejścia do budynku lub używania rękawiczek ochronnych;
  2. zachowywania przez widzów wymaganej odległości minimum dwóch metrów od innych osób.

Ponadto zamojskie kino zachęca do zakupu biletów online. Można to zrobić za pośrednictwem strony: www.stylowy.net

W repertuarze Dolby Atmos® wielki powrót dwóch hitów: JOKER – historia jednego z cieszących się najgorszą sławą przestępców uniwersum DC, film ma na koncie znakomite recenzje oraz dwa Oscary. HARLEY QUINN: PTAKI NOCY– komiksowe widowisko o Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem dołącza do grona superbohaterek. W roli głównej znakomita Margot Robbie. 

Ponadto w ofercie filmowej: ZAWÓD: KOBIECIARZ – przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada, PARASITE – wielki zwycięzca tegorocznych Oscarów, SWINGERSI – komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać oraz horror NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK. Dla najmłodszych kinomanów NAPRZÓD – animacja Disney-Pixar, zabawna, emocjonująca, momentami wzruszająca i z przesłaniem, SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA – historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. 

W lipcu na ekranach znakomite premiery filmowe oraz uczta dla koneserów: 11. edycja Przeglądu Nowego Kina Francuskiego (10-16.07.2020). 

Szczegółowe informacje, repertuar, rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów: www.stylowy.net

 

Poprzedni artykułPijany 26- latek jechał do byłej dziewczyny. Zauważył go policjant będący poza służbą
Następny artykułPolicyjny pościg za motocyklistą.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments