Wypadek z udziałem motocyklisty

0
1424
fot. KMP Zamość

W m. Lipsko Polesie motocyklista podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem osobowym, którego kierująca w tym czasie skręcała w lewo. 21-latek kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg wypadku, do którego doszło wczoraj po godzinie 19:00 na drodze wojewódzkiej 849 w miejscowości Lipsko Polesie. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi kierujący, motocyklem marki Yamaha jadąc od strony Zamościa w kierunku miejscowości Adamów na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania jednocześnie dwóch pojazdów doprowadził do zderzenia z samochodem marki Smart, którego kierująca w tym czasie skręcała w lewo sygnalizując wcześniej rozpoczęcie tego manewru.

Po zderzeniu 21-letni mieszkaniec gm. Krasnobród, który kierował motocyklem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno motocyklista, jak i 56-letnia mieszkanka gm. Adamów, która kierowała autem osobowym byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w pojazdach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne. Jak się okazało kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby, droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

 źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZamość: Napuszczono wodę do zalewu, ale kąpać się nie wolno. Wstęp na teren budowy zabroniony
Następny artykułZamość: Pożar przy ul. Żeromskiego. Policjant ewakuował mężczyznę z zadymionego mieszkania
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments