w

Próbował rozjechać ludzi na Starówce, bo zwrócili mu uwagę, że jedzie pod prąd

zdjęcie ilustracyjne, archiwum NKZ
- reklama-

21-latek siedząc za kierownicą audi ruszył na stojących przed jego samochodem dwóch mężczyzn, którzy wcześniej zwrócili mu uwagę, że popełnił wykroczenie drogowe. Na szczęście poszkodowani nie odnieśli obrażeń, jednak 21-latek swoim postępowaniem naraził ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ponadto jednemu z nich groził użyciem przemocy.

21-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Wczoraj usłyszał zarzuty narażenia pokrzywdzonych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3. 21-latek odpowie również za kierowanie gróźb karalnych uszkodzenia ciała 35-latka. Za popełnienie tego typu przestępstwa można trafić do zakładu karnego nawet na 2 lata. Uwadze sądu nie umkną także wykroczenia drogowe, które popełnił podejrzany.

źródło: KMP Zamość

- reklama-

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

Otwarcie kin, siłowni, zniesienie limitów klientów w sklepach i wiernych w kościołach. Rząd znosi kolejne ograniczenia. Od kiedy?

chroniac siebie chronisz nas Stowarzyszenie "Krok za krokiem" prosi o wsparcie. Potrzebne są maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji

Stowarzyszenie „Krok za krokiem” prosi o wsparcie. Potrzebne są maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji