Pijany, bez prawa jazdy i pożyczonym autem jechał do dziewczyny

0
3236
fot. KPP Hrubieszów

24-letni kierowca volkswagena, odpowie za jazdę na „podwójnym gazie” i bez uprawnień. Mężczyzna kierował autem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Najpierw wjechał w ogrodzenie miejscowej posesji, a następnie oddalił się z miejsca. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia, którzy przekazali go w ręce policjantów. Tłumaczył, że śpieszy się na spotkanie z dziewczyną.

Wczoraj po godzinie 17:00 dyżurny hrubieszowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie gminy Mircze kierowca Volkswagena wjechał w ogrodzenie jednej z miejscowych posesji po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce pojechali policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie. Jak się okazało świadkowie tego zdarzenia podejrzewali, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem alkoholu, ruszyli więc za nim. Zatrzymali go przy pobliskim stawie, a następnie przekazali w ręce mundurowych.

Kierowca auta to 24-letni mieszkaniec gminy Mircze. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jak ustalono auto pożyczył od znajomego, któremu tłumaczył, że musi pojechać na spotkanie z dziewczyną. Twierdził także, że posiada prawo jazdy. 24-latek trafił do policyjnego aresztu i odpowie przed sądem.

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułTwoje ogłoszenie w naszej gazecie. Nadasz je online. Bezpłatnie, bez wychodzenia z domu.
Następny artykuł100. rocznica Bitwy pod Komarowem odbędzie się w planowanym terminie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments