Mieszkaniec Zamościa odpowie za posiadanie narkotyków

0
634

Zamojscy kryminalni zatrzymali 36-latka, u którego ujawnili prawie 20 gramów kokainy. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli także ponad 120 gram innych substancji, które przekazano do badań laboratoryjnych. Na poczet przyszłej kary funkcjonariusze zabezpieczyli jego mienie na kwotę ponad 12 tys. zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zabezpieczyli woreczki z białą sypką substancją oraz brunatnymi kryształami. Po przeprowadzeniu badania narkotesterem okazało się, że odnalezione substancje w swoim składzie zawierają kokainę i jej pochodne. Środki odurzające posiadał 36-letni mieszkaniec Zamościa. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 20 gram tego narkotyku.

Ponadto w mieszkaniu 36-latka kryminalni odnaleźli także kilka woreczków z zapięciem strunowym, a w nich szare kryształki o łącznej wadze ponad 120 gram. Te środki również zostały zabezpieczone. Wkrótce trafią do badań laboratoryjnych, gdzie zostanie ustalony ich dokładny skład.

Posiadacz nielegalnych substancji został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających zawierających w swoim składzie kokainę i jej pochodne. Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli także należące do podejrzanego mienie na kwotę ponad 12 tys. zł. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

DKB.

Źródło: KMP Zamość

Zdjęcie główne: Pixabay

 

68 167510 Mieszkaniec Zamościa odpowie za posiadanie narkotyków 68 167511 Mieszkaniec Zamościa odpowie za posiadanie narkotyków

 

 

Poprzedni artykułDzieci z GOKu w Starym Zamościu w czasie epidemii nagrały słuchowisko
Następny artykuł27-latek nie potrafił wyjaśnić powodów dewastacji wiaty przystankowej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments