Pijany 28- latek uciekał przed policją. W aucie wiózł 3-letniego syna

  0
  89

  Kierowca vectry nie reagował na dawane przez umundurowanych policjantów sygnały do zatrzymania. Omijając radiowóz przyspieszył i ruszył w kierunku obwodnicy. Po zatrzymaniu okazało się, że 28 – letni mieszkaniec Biłgoraja miał w organizmie ponad promil alkoholu. Pijany mężczyzna przewoził swojego 3 – letniego syna.

  Wczoraj jeden z patroli ruchu drogowego z komendy w Biłgoraju pełnił służbę na trasie Biłgoraj – Tarnawa. Przed godz. 18:00 policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego w kierunku Janowa Lubelskiego opla vectry. Samochód poruszał się z nadmierną prędkością. Przy dopuszczalnej jeździe 50kh/h jechał z prędkością 80km/h.

  Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania. Ten zwolnił po czym omijając radiowóz przyspieszył i ruszył do ucieczki.  Vectra jechała w kierunku obwodnicy Frampola do krajowej drogi nr 74, a następnie skierowała się w stronę trasy W835.  Tam kierowca ponownie ruszył w kierunku Frampola, a gdy skręcił w drogę gruntową został zatrzymany przez policjantów.

  Zatrzymanym okazał się 28 – letni mieszkaniec Biłgoraja.  Policjanci usłyszeli płacz dziecka dobiegający z samochodu. Jak się okazało mężczyzna przewoził swojego 3 letniego syna.

  Dziecko zostało oddane pod opiekę matce, pojazd został odholowany a kierowca zatrzymany. Mieszkaniec Biłgoraja został przebadany na zawartości alkoholu, miał w organizmie prawie 1,2 promila.

  źródło: KPP Biłgoraj

   

  Poprzedni artykułAlicja walczy z rakiem dla wnuczek! Pomóż jej dokończyć leczenie
  Następny artykułPowstaje monografia o zamojskiej straży pożarnej. Podzielcie się posiadanymi materiałami
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments