Alicja walczy z rakiem dla wnuczek! Pomóż jej dokończyć leczenie

  0
  116

  Alicja mieszka w małej miejscowości niedaleko Zamościa. Ma wspaniałą rodzinę jest mamą trzech synów i ma cztery wnuczki, mają dwa, trzy, cztery i siedem lat. Ma marzenia, cele, plany. Bardzo kocha swoje wnuczki, chciałaby widzieć jak rosną, wie, że jest im bardzo potrzebna. Niestety na drodze stanęła choroba. Alicja walczy!

  Z prośbą o pomoc pani Alicji, zwraca się jej syn. Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka środków na leczenie kobiety.

  10 lat temu mama zachorowała na nowotwór piersi, po intensywnym leczeniu, amputacji piersi i części węzłów chłonnych wydawało się, że wygrała z chorobą, ponad dwa lata temu nowotwór powrócił z większą siłą. Badania wykazały przerzuty na węzłach chłonnych w okolicy szyi, na miednicy i kręgosłupie. Leczenie chemią i naświetlania nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Szukamy pomocy, szukamy możliwości leczenia. Po setkach wysiłków i konsultacji lekarskich pojawiło się światełko w tunelu. Leczenie integracyjne zaczęło działać. Markery zaczęły się obniżać. Potrzebna jest pomoc, by dokończyć tę kosztowną terapię. Każda złotówka się dla nas liczy. Każde udostępnienie zbiórki daje nam nadzieję na uzbieranie potrzebnej kwoty. – apeluje syn pani Alicji

  Zebrane środki zostaną przeznaczone na: leczenie ratujące życie, (3 tys. zł za każde dwa dni leczenia, koszt leków osłonowych i suplementów 300 zł) oraz dojazd i kilkudniowy pobyt w klinice (koszty dojazdu 500 zł).

  Wpłat na rzecz pani Alicji można dokonywać TUTAJ

   

  Poprzedni artykuł2,5 mln na miejskie projekty mieszkańców
  Następny artykułPijany 28- latek uciekał przed policją. W aucie wiózł 3-letniego syna
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments