Przy zatrzymanym znaleźli woreczek z suszem roślinnym

  0
  89

  Policjanci ze Zwierzyńca zatrzymali poszukiwanego przez sąd 40-latka. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas legitymowania. Policjanci ujawnili przy nim również narkotyki. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest kara pozbawienia wolności do lat 3.

  W czwartkowy wieczór policjanci ze Zwierzyńca patrolując tereny leśne przyległe do punktu widokowego na ul. Rudka zauważyli znajdującą się tam grupę osób, która na ich widok zaczęła się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn, 40-latek z Kielc był osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu

  W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy 40-latku woreczek z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczony susz to marihuana.

  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz poza karą za wcześniej popełnione przestępstwa odpowiadał będzie też za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

  D.K-B

  Źródło: KMP Zamość

  Poprzedni artykułZderzenie na skrzyżowaniu
  Następny artykułPolicjanci zabezpieczyli należące do 16-latka kryształki
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments