Policjanci zabezpieczyli należące do 16-latka kryształki

  0
  103

  Policjanci zabezpieczyli należące do 16-latka kryształki, które w swoim składzie zawierały amfetaminę. Odnaleźli je w mieszkaniu nieletniego podczas interwencji związanej z agresywnym zachowaniem 16-latka wobec domowników. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

  Policjanci z zamojskiej komendy interweniowali wobec 16-latka, który po powrocie do domu złość i zdenerwowanie wyładowywał na najbliższych. W trakcie podjętych wobec nieletniego czynności policjanci odnaleźli należące do niego pudełko po kremie kosmetycznym, a w jego dnie ukryty foliowy woreczek z szarymi kryształkami. Natomiast w pokoju zajmowanym przez 16-latka odnaleźli elektroniczną wagę.

   

  Nastolatka załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Po nocy spędzonej w placówce służby zdrowia mógł wrócić do domu. Znalezione przedmioty zostały procesowo zabezpieczone i przewiezione do komendy. Policyjny tester wykazał, że kryształki w swoim składzie zawierają amfetaminę.

   

  Zebrana w tej sprawie dokumentacja zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który rozpatrzy sprawę 16-latka i zadecyduje o jego dalszym losie.

   

  D.K-B.

  Źródło: KMP Zamość

  68 167150 Policjanci zabezpieczyli należące do 16-latka kryształki

  Poprzedni artykułPrzy zatrzymanym znaleźli woreczek z suszem roślinnym
  Następny artykułOd dzisiaj pojedziesz busem do Rzeszowa lub Lublina. Publikujemy nowy rozkład jazdy
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments