Zamość: “Elektryk” przejdzie gruntowną termomodernizację. Podpisano umowę z wykonawcą

0
2423
fot. UM Zamość

Miasto Zamość podpisało umowę na wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej (ul. J. Zamoyskiego 62) w Zamościu. Wykonawcą prac jest  firma „BUDMAT” Spółka jawna Tadeusz Rozmus, Józef Małysz z siedzibą w Zamościu.

Zakres prac obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, termomodernizację ścian zewnętrznych z nową kolorystyką elewacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie stropodachów, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę pokrycia dachowego i świetlików dachowych, a także montaż nowej instalacji grzewczej wraz z grzejnikami i wykonanie instalacji fotowoltaicznej (pełny zakres: TUTAJ )

Umowa z wykonawcą opiewa na 5 mln 999 tys. 940 zł brutto. Prace mają się zakończyć do 31.08.2021 r.

Zadanie pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu” jest dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020, Działanie 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego.

 

Poprzedni artykułWypadek na Wyszyńskiego (zdjęcia)
Następny artykułW Zamościu w 2019 roku doszło do 914 kolizji i wypadków. Najczęściej z powodu nieudzielenia pierwszeństwa.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments