Wypadek na Wyszyńskiego (zdjęcia)

0
1201

35-latek kierując fordem skręcając w lewo na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Gminną w Zamościu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 22-letniej kierującej mazdą. Po zderzeniu samochodów pasażerka mazdy trafiła do szpitala na badania. Szczegóły kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze, również w miejscach, gdzie możliwość jazdy warunkuje sygnalizacja świetlna.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z ul. Gminną. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący pojazdem marki Ford jadąc ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Peowiaków na skrzyżowaniu skręcał w lewo w ul. Gminną i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobową mazdą, która poruszając się ul. Wyszyńskiego jechała w kierunku ul. Legionów. W chwili, gdy doszło do zdarzenia sygnalizator nadawał zielone światło zarówno dla kierującej mazdą jak i kierowcy forda, jednak ten drugi skręcając w lewo mógł wjechać na skrzyżowanie pod warunkiem, że udzieli pierwszeństwa jadącym z naprzeciwka pojazdom.

Po zderzeniu samochodów do szpitala została przewieziona 46-letnia pasażerka mazdy. Na szczęście wykonane tam badania wykazały, że poza niegroźnymi potłuczeniami kobieta nie odniosła obrażeń. Kierujący fordem 35-letni mieszkaniec gm. Susiec, jak też 22-latka z gminy Miączyn siedząca za kierownicą mazdy byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w samochodach uszkodzenia policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów.

Szczegóły kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność oraz skupienie uwagi za kierownicą. Pamiętajmy, że na skrzyżowaniach gdzie sygnalizacja świetlna wyznacza nam możliwość jazdy również należy zachować ostrożność i z uwagą obserwować to, co dzieje się na drodze.

D.K-B.

Źródło: KMP Zamość68 167043 Wypadek na Wyszyńskiego (zdjęcia) 96032013 2669414336621392 8588206378764468224 n Wypadek na Wyszyńskiego (zdjęcia) 68 167042 Wypadek na Wyszyńskiego (zdjęcia)

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments