Czołowe zderzenie BMW i Citroena

1
1389

Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. 22-latka kierując BMW jadąc zbyt szybko nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w citroena, za kierownicą którego siedziała 23-letnia kobieta. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozsądek na drodze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w pierwszy dzień maja br. w miejscowości Wólka Husińska. Jak wstępnie ustalili mundurowi 22-letnia mieszkanka gminy Tyszowce kierując pojazdem m. BMW na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem m. Citroen. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszała się kierująca BMW, niedostosowana do panujących na drodze warunków – mokrej nawierzchni.

Do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła 23-letnią mieszkankę gm. Krasnobród, która kierowała citroenem, dwoje pasażerów tego pojazdu oraz kierującą BMW.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obie kierujące były trzeźwe.

Pamiętajmy, że w dużej mierze bezpieczna podróż zależy od nas samych, a pośpiech za kierownicą to zły doradca. Kierując pojazdem zawsze zachowajmy zdrowy rozsądek, poruszajmy się z prędkością, na jaką zezwalają nam przepisy i panujące na drodze warunki.

D.K-B.

Źródło: KMP ćZamoś

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ

Dorwała się samochodu i prawie ludzi pozabijała , tak to jest dać babie na tył napęd …