Wypadek z udziałem motocyklisty

0
863

26-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, po tym jak jadąc motocyklem stracił panowanie nad maszyną i doprowadził do przewrócenia maszyny. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

W czwartkowy wieczór dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że w miejscowości Wólka Wieprzecka doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci 26-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec kierując motocyklem marki Yamaha jechał od Zamościa w kierunku Zwierzyńca. Nagle stracił panowanie nad jednośladem zjechał na pobocze i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie motocykl przewrócił się przygniatając kierującego.

26-latka z obrażeniami ciała załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie.  Policjanci zatrzymali 26-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami.

Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozsadek oraz ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że jazda zgodnie z przepisami i odpowiednią prędkością dostosowaną do panujących na drodze warunków oraz trzeźwość za kierownicą zwiększa szansę na bezpieczne dojechanie do celu podróży.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments