Pomoc dla Hospicjum Santa Galla. Zbiórka na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego i pacjentów.

0
364

Firma FOCUS film postanowiła w tym trudnym okresie nie pozostawiać najbardziej potrzebujących bez pomocy. Mamy świadomość, że od kilku tygodni większość z Was – w większym lub mniejszym stopniu – dotknęła sytuacja związana z epidemią koronawirusa COVID-19. W bardzo trudniej sytuacji znalazły się placówki, które na co dzień niosą bezinteresowną pomoc innym. Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych – do prawidłowego i bezpiecznego działania – potrzebuje dużej ilości środków ochrony osobistej.

Mieliśmy okazję podglądać jak wygląda działalność Hospicjum, gdy realizowaliśmy spot reklamowy i krótki film reportażowy dotyczący działalności placówki. Widzieliśmy od środka, jak ważne jest funkcjonowanie tego ośrodka. Jak wielu ludzi potrzebuje opieki, rozmowy, otuchy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, była to dla nas wielka lekcja człowieczeństwa. Chcemy pomóc i prosimy Was o wsparcie naszej akcji.

Pracownicy i pacjenci Hospicjum są grupą szczególnie narażoną na wirusa. Do prawidłowego funkcjonowania placówki, która opiekuje się pacjentami głównie z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami w stanie terminalnym, potrzeba dużej ilości maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych i środków dezynfekcji.

Potrzeby są na prawdę ogromne. Chcemy pomóc! Zbieramy pieniądze, które zostaną przeznaczone na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Hospicjum i samych pacjentów. Bardzo Was prosimy o wsparcie tej zbiórki. Każda złotówka się liczy.

Wpłać ile możesz!

Zbiórka została zorganizowana przy współpracy z Hospicjum Santa Galla.

 

– Krzysztof Kamiński reprezentujący firmę FOCUSfilm.

 

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ

Poprzedni artykułWHO: wybory korespondencyjne to niskie ryzyko dla zdrowia publicznego
Następny artykułSzkoły zamknięte na dłużej. Ogłoszono terminy matur i egzaminów ósmoklasistów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments