Galeria Twierdza wspiera szpital “papieski”

0
453

Zamojska Galeria Handlowa “Twierdza”  postanowiła wesprzeć personel medyczny szpitala “papieskiego”. Centrum przekazało maseczki ochronne dla osób działających na pierwszej linii walki z wirusem, czyli dla lekarzy i pielęgniarek.

 

Nasza Galeria Twierdza od lat angażuje się w życie lokalnej społeczności Zamościa, dlatego i tym razem, nasze centrum chce pomóc osobom, które tego potrzebują. W związku z trudną sytuacją spowodowaną pandemią COVID-19, postanowiliśmy wesprzeć osoby, które są najbardziej narażone, czyli personel medyczny. Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu pilnie potrzebował maseczek ochronnych dla osób działających na pierwszej linii walki z wirusem, czyli dla lekarzy i pielęgniarek. Maseczki przekazaliśmy szpitalowi pod koniec tygodnia. Dziękujemy naszym służbom medycznym za ich ciężką pracę!

 

Maseczki pochodzą od jednej z marek działających w naszym centrum – 4F, która ze względu na ograniczenia w handlu, nie może prowadzić stacjonarnej sprzedaży i w związku z tym mierzy się z wieloma wyzwaniami. Cieszymy się, że jednocześnie możemy pomóc zarówno szpitalowi, jak i naszemu najemcy, przetrwać ten trudny czas.” – poinformowała Galeria “Twierdza”.

Poprzedni artykułTrzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość
Następny artykułOlimpijczycy z I LO
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments