[UDOSTĘPNIJ] Miasto Zamość poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w DPS przy ul. Żdanowskiej i ul. Radzieckiej

0
2520

Miasto Zamość poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w zastępstwie w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żdanowskiej i ul. Radzieckiej w Zamościu. Co ważne- nie mogą to być osoby pracujące w innych placówkach opieki zdrowotnej. 

Dom Pomocy Społecznej prowadzi Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi. Znaczna część podopiecznych to osoby starsze i leżące, dlatego tak ważne jest by osoby, które odpowiedzą na apel, posiadały przygotowanie zawodowe. Z chętnymi do podjęcia pracy, Zgromadzenie jako pracodawca zawrze stosowną umowę (warunki płacowe ustala Zgromadzenie), zapewni również odpowiednią ilość środków ochrony osobistej.

– Do DPSu na bieżąco są dowożone kombinezony ochronne, rękawice, maseczki, ale to właśnie tych środków ochrony potrzeba najbardziej, dlatego największą pomoc, jakiej mogą udzielić sponsorzy czy osoby prywatne, jest dostarczenie lub sfinansowanie zakupu tych materiałów- mówi Zastępca Prezydenta Zamościa Małgorzata Bzówka.

Dla osób, które zdecydują się podjąć pracę w placówce, Miasto Zamość zapewni tymczasowe zakwaterowanie, by pracownicy nie wracali do swoich domów i nie narażali bliskich na ryzyko zakażenia. Dowóz z miejsca zakwaterowania do DPSu również będzie zorganizowany przez Miasto. Do Domu Pomocy Społecznej dostarczane są posiłki przygotowane przez Centrum Integracji Społecznej, a dania są dostosowane do diety podopiecznych. Dowozem posiłków dla pensjonariuszy i personelu zajmują się żołnierze zamojskiego 25 Batalionu Lekkiej Piechoty i Straż Miejska.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Domu Pomocy Społecznej w Zamościu proszone są o kontakt pod numerami tel. : 84 639 07 06, 504 825 352, 727 420 040.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom prywatnym, które finansowo lub rzeczowo, poprzez dostarczenie środków ochrony osobistej, wspierają Dom Pomocy Społecznej w Zamościu.

Poprzedni artykułGm. Łabunie: Korowawirus w DPS-ie w Majdanie Ruszowskim. 15 osób zakażonych
Następny artykułMaseczki po cenie najniższej na rynku do kupienia w “Żabce”. Sieć zrezygnowała z zysków
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments