Ciągnikiem wjechał w ścianę jednego z marketów.

2
2759
GAIA

36-letni kierowca ciągnika rolniczego wjechał w ścianę jednego z marketów w Hrubieszowie. Jak się okazało był nietrzeźwy, dodatkowo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie Hrubieszowa. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że ciągnik rolniczy wjechał w budynek jednego z miejscowych marketów. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która udzieliła kierującemu niezbędnej pomocy medycznej oraz patrol policji.

Jak ustalono pojazd wjechał w ścianę budynku marketu spożywczego. Po sprawdzeniu przez policjantów stanu trzeźwości 36-latka z powiatu lubaczowskiego, okazało się, że mężczyzna ma 0,6 promila alkoholu w organizmie. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę wyszło dodatkowo, że nie posiada on uprawień do kierowania pojazdami oraz ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku.

Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz fakt czy kierowca spowodował tylko straty w mieniu, czy również zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 36-latek odpowie przed sądem.

E. K.

Źródło: KMP Hrubieszów

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paula

A to ze wjechał w budynek ponieważ dostał ataku padaczki to już nikt nie wspomniał

Tomasz Krywionek
Reply to  Paula

Z promilami i bez prawka siedzi się w domu. Dobrze, ze kogoś nie zabił. Tu nie ma kogo współczuć.