Policjanci wyważyli drzwi i wyprowadzili kobietę z zadymionego mieszkania

0
780

Tomaszowscy policjanci uczestnicząc w akcji gaśniczej z zadymionego i palącego się mieszkania wyprowadzili 31-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Decyzją lekarza została na obserwacji.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Tomaszowie Lubelskim na ul. Rejtana. Sierż. szt. Ryszard Łos oraz st. post. Marcin Gnap, około godziny 11:45 zostali wysłani przez dyżurnego na osiedle Kamienny Krąg, gdzie z jednego mieszkania w bloku miał wydobywać się dym. Kiedy mundurowi przybyli pod wskazany adres  drzwi mieszkania były zamknięte. Po krótkiej chwili, kiedy nikt nie odpowiadał na wołania funkcjonariuszy, zdecydowali o wyważeniu drzwi wejściowych.

Gdy weszli do środka, w całym pomieszczeniu unosił się dym.  W pokoju na łóżku leżała kobieta. 31-latka była w szoku, jeden z policjantów natychmiast wyprowadził tomaszowiankę, a drugi sprawdził pozostałe pomieszczenia, czy nikogo więcej nie ma w domu. W tym momencie na miejsce przyjechali już strażacy, którzy zajęli się gaszeniem pożaru. Z wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w łazience.

Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala, gdzie została na obserwacji.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności oraz szczegóły tego zdarzenia.

 

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments