„Zamość na zdrowie”. Ruszyła zbiórka na zakup środków ochrony osobistej dla medyków

0
324

Na portalu www.siepomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla medyków (m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic). To inicjatywa Zamojskiego Klubu Rotariańskiego wspierana przez Prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.

Projekt #Zamoscnazdrowie jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez zamojskie szpitale i personel medyczny w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Zakłada on interwencyjną zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla medyków. To właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem. Sytuacja zmienia się dynamicznie. Nie wiemy co przyniesie jutro ale wiemy, że w grupie siła! Razem możemy wygrać! Zachęcamy do pomocy, a jeśli to w danej chwili niemożliwe – prosimy o udostępnianie. Liczy się każda złotówka! – apelują organizatorzy zbiórki.

Zbiórka skierowana jest zarówno do darczyńców indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych i biznesu.

Zbiórka ruszyła dziś rano. Do tej pory Darczyńcy wpłacili 2460 zł. Celem organizatorów zbiórki jest zgromadzenie kwoty 50 000 zł. Na jego osiągniecie jest 14 dni. Zachęcamy do pomocy!

Chcesz dorzucić coś od siebie? Kliknij TUTAJ

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments