Zbiórka pieniędzy dla szpitala “papieskiego” na stronie zrzutka.pl

10
2276

Zrzutka pieniędzy została wtrzymana – jeżeli Panu Jaubowi uda się uporać z biurokracją to zostanie wznowione. Jeśli nie to pieniądzę zostaną zwrócone darczyńczą 

Epidemia koronawirusa zaskoczyła świat swoim szybkim rozwojem. Wiele szpitali zmaga  się teraz z brakiem niezbędnych środków ochronnych dla personelu medycznego. Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II. Jej inicjatorem jest zamościanin Jakub Kornet. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najbardziej potrzebnych materiałów ochrony osobistej (maseczek, rękawiczek) i środków dezynfekujących dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz innych pracowników szpitala “papieskiego”, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Ponadto zebrane fundusze pozwolą także na zakup posiłków, wody i soków dla personelu szpitala.

Wspomóc zbiórkę możecie TUTAJ. Gorąco do tego zachęcamy.

Poprzedni artykuł2 – latek wypadł z okna. Matka miała 1,5 promila alkoholu
Następny artykułDiecezja ucina spekulacje na temat śmierci księdza proboszcza z Łabuń
Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec

Zakup posiłków i wody? Serio aż taka bieda dla lekarzy i piguł, że za swoje nie mogą kupić? Jeżdżą samochodami wartymi ponad 100k . Coś się nie pomieszało z tego dobrobytu?

Czytelnik
Reply to  mieszkaniec

Przyznaję Panu/Pani 100 % rację, z jakiej racji została w ogóle ogłoszona ta zbiórka, czy oni mają tutaj oddział zakaźny, że potrzebują wsparcia, nie zarabiają najniższej krajowej aby im posiłki serwować, kolejna sprawa ciągle pojawiają się wpisy na fanpage zamojskich na fb, że matki mają problem aby z dziećmi do jakiegokolwiek lekarza się dostać, nikt nie chce przyjąć, leczą releporadą, o ile w ogóle telefon odbiorą, to samo dotyczy kobiet w ciąży lekarze pouciekali na zwolnienia lekarskie albo urlopy jak jakieś szczury a tu zbiórkę ktoś ogłasza no śmiech na sali. Niestety mamy taką sytuację jaką mamy, ale to kto w obecnej sytuacji ma nas leczyć, do kogo dzwonić po pomoc jak mamy problemy zdrowotne do prawnika, budowlańca, fryzjera, dzwonimy do lekarza, także niestety powinni stawić temu czoła, zakasać rękawy i pracować, pomagać ludziom !!!

mieszkaniec
Reply to  Czytelnik

Właśnie w tej całej sytuacji mają najbardziej przekichane ludzie z innymi chorobami! Naprawdę w razie jakiegoś wypadku lub ciężkiej choroby jesteś pozostawiony sam sobie, ale w tym wypadku chodzi o to, że jakoś inni sobie muszą radzić. Każdy za posiłek i dowóz musi zapłacić i jakoś nikt dla reszty społeczeństwa nie robi ŻADNYCH akcji. Lekarze za dzień prywatnych wizyt weźmie więcej niż ktoś przez cały msc więc tylko człowiekowi ciśnienie się podnosi jak coś takiego czyta. Wina tej sytuacji jest taka, że społeczeństwo ich nauczyło, że im tylko należy się dawać i dawać i jak widzimy nawet już jedzenie trzeba im kupować hehe. – kolejni co pomylili biznes z misją o której tak głośno mówią

Lekarz
Reply to  mieszkaniec

Od początku mówiłem żeby nie przyjmować tych posiłków, bo wcześniej czy później (okazało się że wcześniej) zostanie to wypomniane.

mieszkaniec
Reply to  Lekarz

Dobra Pan /Pani Lekarz to czemu mi nikt nie zafunduje posiłku, a musze przychodzić do pracy i mam znacznie większy kontakt z ludzmi niz wy medycy. Miejcie troche honoru i sami sobie kupujcie , bo w stosunku do reszty społeczeństwa zarabiacie krocie!

Krzysiek
Reply to  mieszkaniec

Chyba sobie chce portfele napełnić dostają na srodkii z Urzędu Miasta

Krzysztof

Człowiek jakiś nie poważny. Szpital w Zamościu nie jest szpitalem zakaznym. Co oni takiego robią? Pozamykali się. Nikogo nie przyjmują, pracy maja 90% mniej niż na codzien i jeszcze organizować im obiady?
Zamojskie lokale ufundowały obiady itp ale po co. Za co? Chyba za reklamę w kronice bo dużo taniej wyszło zawieźć 19 kebabow o wartości 100zl niż wykupić reklamę. Zawiozl byś jeden z drugim obiad starszym ludziom a nie tym Co minimum 4 tys zarabiaja i są w stanie sami zadbać o siebie…

Zbyszek
Reply to  Krzysztof

Owszem JESZCZE nie jest…

mieszkaniec
Reply to  Krzysztof

Brawo Panie Krzysztofie celna uwaga! Dawno się medykom pomieszała misja z biznesem

Pacjentka

Byłam na owym szpitalu w zeszłym tygodniu to jest jakaś porażka i kpina co się tam dzieje.Dokarmiaja pączkami i pierogami które i tak ładują w śmietniku Ale cytuje :”podziękuj na fb bo więcej nie dadzą a syf jak cholera “.Lataja z pokoju do pokoju roznoszac wirusa bez maseczek i rękawiczek a teraz mamy kasę na to dawać i tak nie kupią rozdziela między soba .bylam tam od 9.00 rano do 18 i nikt nie spytał nawet czy się wody człowiek napije .zero zainteresowania pacjentem. porażka