Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w powiecie zamojskim.

2
8497

Mamy 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – ogłosiło we wtorek rano Ministerstwo Zdrowia.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 6 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 1 osoby z woj. opolskiego, 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego. Pacjenci są w stanie stabilnym.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 z województwa lubelskiego dotyczą: 1 osoby w przedziale wieku 60-70 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym; 1 osoby w przedziale wieku 40-50 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz 1 osoby małoletniej z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem. To 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.

W Polsce łączna liczba osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa wynosi 205. Z czego 5 osób zmarło.

Z ostatnich informacji Ministerstwa Zdrowia wynika, że 13 osób zostało wyleczonych. Apelujemy, by pozostać w domu.

Poprzedni artykułZamość: ZOO było zamknięte, mimo to dwóch nastolatków postanowiło je zwiedzić
Następny artykułZamość: PGK zamyka PSZOK-i
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna

Siedzieć w domach paniusie z Włoch i Niemiec, a nie jezdzą po sklepach bo sie muszą odkupić.

JaToJa

Jak się chcą tak obkupic to niech jadą do Chin lub do Włoch, po włoską modę ?