Zderzenie motoroweru z Audi

0
444
GAIA

28-latek jadąc motorowerem nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym audi. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Szczegóły kolizji wyjaśniają policjanci.

O zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty dyżurny zamojskiej policji został poinformowany wczoraj około godziny 8:30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28-latek z Zamościa kierując motorowerem marki KEEWAY jechał od strony ul. Powiatowej w kierunku miejscowości Łapiguz. Będąc na wiadukcie nagle zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadące osobowe audi.

Po zderzeniu pojazdów do szpitala został przewieziony kierujący motorowerem. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniósł poważniejszych obrażeń. Siedzący za kierownicą audi 43-latek z gm. Sitno nie potrzebował pomocy medycznej. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący jednośladem, jak i kierowca audi byli trzeźwi.

Szczegóły i okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

D.K-B.

Źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments