W woj. lubelskim zamykają kolejne szkoły. Czy zamkną także w Zamościu?

1
1765

Ze względu na rosnącą liczbę pacjentów zarażonych koronawirusem, szkoły, przedszkola, żłobki i uczelnie wyższe w całej Polsce są zamykane. Czy Zamość także zamknie placówki oświatowe? Z nieoficjalnych informacji wiemy, że może się tak stać. Decyzja zapadnie prawdopodobnie już dziś.

W woj. lubelskim w związku z wykryciem koronawirusa u mężczyzny z Gminy Niedrzwica Duża, który miał kontakt z pracownikiem miejscowej szkoły, podjęto decyzję o zamknięciu wszystkich szkół w tej gminie. Szkoły zamknięto także w Janowie Lubelskim, gdzie pojawił się drugi przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie.

Dziś także Prezydent Miasta Lublin zdecydował o odwołaniu zajęć w szkołach od jutra (czwartek, 12 marca) do końca tygodnia.

Czy Zamość także zamknie placówki oświatowe? Z nieoficjalnych informacji wiemy, że może się tak stać. Decyzja zapadnie prawdopodobnie już dziś.

Na godz. 10.00 zaplanowano konferencję premiera Mateusza Morawieckiego, który być może ogłosi decyzję o zamknięciu szkół w całym kraju.

Poprzedni artykułPILNE! Drugi przypadek koronawirusa w woj. lubelskim!
Następny artykułPILNE! “Wszystkie szkoły zostaną zamknięte” – ogłosił Premier Morawiecki
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ela

co to da że zamknął szkoły ?! Przecież sklepy centra handlowe to tam jest największe zagrożenie, a ludzie którzy pracują w urzędach,Kurierzy,listonosze , montarzyści,sklepowe, oni się nie zarażą tylko dzieciaki w szkołach !!?? Zamknijcie wszystko na 2 tygodnie i niech ludzie zrobią zapasy i przez 2 tygodni niech nikt nie wychodzi z domu.,,