Tłumy w zamojskich marketach. Premier: nie ma potrzeby robienia zakupów na zapas.

7
9170

Informacja o zamknięciu szkół i dwóch przypadkach  koronawirusa w województwie lubelskim spowodowała, że zamościanie w popłochu zaczęli szturmować sklepy

Natomiast premier Mateusz Morawiecki stwierdził w swoim oświadczeniu, że nie ma potrzeby robić większych zakupów. NIE PANIKUJMY!

ZDJĘCIA Z ZAMOJSKICH SKLEPÓW

89822950 508931253349787 3352448976434495488 n Tłumy w zamojskich marketach. Premier: nie ma potrzeby robienia zakupów na zapas. img 3251 Tłumy w zamojskich marketach. Premier: nie ma potrzeby robienia zakupów na zapas. img 0709 Tłumy w zamojskich marketach. Premier: nie ma potrzeby robienia zakupów na zapas.

Poprzedni artykułJuż jutro specjalna akcja policji na terenie całego kraju
Następny artykułZamość – ograniczenia dzialnosci, dezynfekcje … Szczegóły w artykule
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michał

będą potem to jedli, srali i żygali 🙂

Kasia
Reply to  michał

Mole zjedzą zanim oni zaczną ??

DCCWWCW

DEBILE MARIONETKI, WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA – WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU – NA CHUJ CI WODA JAK NIE MA LEKU…. A MASZ JĄ W KRANIE.

Mariusz

Ludzie glupieja a ktoś na tym kasę klepie haha . Ptasia grypa świńska grpa ebola HIV syf ADHD teraz chciaz nazwę ładna dali KORONA haha z tydzień dwa i będzie cisza nastepny będą wymyslac haha

pozdrawiam
Reply to  Mariusz

ale wiesz ze korona to nie jest nazwa tego wirusa…

Patka

I tak właśnie rozprzestrzenia się covid-19. Ludzie pognali na zakupy nie wiedząc kogo tam można spotkać. Zasada ograniczonego zaufania!

Dobromila

Wszystko wszystkim, tylko nie widzicie, że to rząd nakręca ludzi,sieje panikę. Jedni mówią tak drudzy inaczej. Uważam, że osoby, które piszą komentarze typu: ludzie głupieją, pewnie też już zapasy zrobili na kolejne pół roku. Każdy ma prawo do obaw tym bardziej, że na każdym kroku jest mówione o koronawirusie. Ludzie telewizja podświadomie wam wmawia to wszystko. Co 5 min dane się zmieniają. Jedni mówią, że póki co nie przybywa chorych, drudzy odwrotnie. Zdecydujcie się w końcu sami na jedną wersję, bo właśnie robicie z ludzi baranów.