85-latek z Werbkowic na skrzyżowaniu

4
2689
Fot. Policja

Wczoraj przed południem doszło do zdarzenia drogowego na jednym ze skrzyżowań w Hrubieszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 85-latek kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj przed południem na skrzyżowaniu ulic Narutowicza, Górna i Hubala. Policjanci na miejscu zastali tam trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący skodą jadąc ulicą Górną na skrzyżowaniu z ulicą Narutowicza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu marki Chrysler, który jechał ulicą Narutowicza w kierunku ulicy Partyzantów. Kierowca Chryslera chcąc uniknąć zderzenia ze skodą gwałtownie skręcił w prawą stronę, jednak nie udało mu się zapanować nad pojazdem wskutek czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Nissanem. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierującemu skodą, 85-letniemu mieszkańcowi gminy Werbkowice policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

E.K.

Źródło: KMP Hrubieszów

Poprzedni artykuł19-letni motocyklista w szpitalu
Następny artykułZ ostatniej chwili. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
S_tach

To z Werbkowic czy z gminy Werbkowice ??????????????

Tomus

Nie ważne z kad ważne że nie powinien kierować w takim wieku

juzek

ludzie wy znacie Hrubieszóe gdzie ul Górana gdzie Narutowicz a gdzie Partyzantów baqbarany

Tomasz Krywionek
Reply to  juzek

Widocznie policjanci z komendy Hrubieszów miasta nie znają