Wypadek motocyklisty

0
1974
Fot. KMP w Zamościu

28-latek został przewieziony do szpitala, po tym jak jeżdżąc motocyklem po bezdrożach w okolicach Zwierzyńca najechał na wystający z ziemi słupek i przewrócił maszynę. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie na polnej drodze w okolicach Zwierzyńca. Jak wstępnie ustalili mundurowi 28-letni mieszkaniec Zwierzyńca kierując motocyklem marki Husqvarna jadąc w pobliżu torów kolejowych najechał na wystający z ziemi betonowy słupek, stracił równowagę i doprowadził do przewrócenia maszyny. 28-latek został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Apelujemy o ostrożność! Miłośnicy motocyklowej jazdy powinni pamiętać, że poruszanie się jednośladem wymaga odpowiednich umiejętności oraz rozsądku. W szczególności, gdy przejażdżka odbywa się drogami polnymi, gdzie nawierzchnia jest wyboista i można w każdej chwili najechać na wystający z ziemi korzeń lub też inną przeszkodę. Dla własnego bezpieczeństwa kierujący motocyklami powinni rozważnie podchodzić do realizowania swoich motocyklowych pasji i zachować ostrożność.

źródło: KMP w Zamościu

Poprzedni artykułRejestracja na echo serca – liczba miejsc ograniczona!
Następny artykułSprostowanie nieprawdziwych danych dotyczących zadłużenia Miasta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments