Samosąd na 45-latku!

1
2522

Trzech mężczyzn w wieku 23, 38, 41 lat usłyszało zarzut pobicia. We wtorek po południu pojechali do jednej z miejscowości w gm. Tomaszów i tam wyciągnęli z domu 45-latka, po czym go pobili. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynika, że we wtorek  trzech kolegów podczas spożywania alkoholu postanowiło dać nauczkę staremu znajomemu. Wsiedli do  taksówki i pojechali do 45-latka, który mieszka w pobliskiej miejscowości na terenie gm. Tomaszów.

Będąc na miejscu, wyciągnęli go przed dom i we trzech kopali go po całym ciele. Po chwili wsiedli do czekającej na nich taksówki i wrócili do Tomaszowa.

Przypadkowa osoba widząc co się dzieje, zadzwoniła na numer 112. Dyżurny wysłał na miejsce patrol policji. Mundurowi udzielili pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, następnie przekazali go załodze karetki, która zabrała 45-latka do szpitala.

Dzięki zeznaniom świadków i natychmiastowej reakcji policjantów bardzo szybko udało się ustalić sprawców. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w  policyjnym areszcie, musieli wytrzeźwieć,  aby można było wykonać z nimi dalsze czynności procesowe. Tłumaczyli się, że chcieli dać nauczkę pokrzywdzonemu i dlatego go pobili.

Wczoraj usłyszeli zarzuty za pobicie, za to przestępstwo kodeks karny przewiduje kare do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut pobicia w ramach recydywy. Wszyscy sprawcy są dobrze znani organom ścigania.

AL

ŹRÓDŁO: KMP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułRusza nowy Budżet Obywatelski. Jakie pomysły tym razem zgłoszą zamościanie?
Następny artykuł23- latek jechał o 62 km/h za szybko
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iras

Za darmo nie dostał