U młodzieńca odnaleźli dwie wagi oraz brązową substancję w kostce.

0
1224

Zarzuty przywiezienia do kraju i posiadania substancji psychoaktywnych usłyszał 28- letni mieszkaniec Szczebrzeszyna. Policjanci ujawnili haszysz w jego mieszkaniu. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia blisko 130 porcji dealerskich tego narkotyku. Za popełnione przestępstwa może trafić do zakładu karnego nawet na 5 lat.

Na początku tygodnia kryminalni z zamojskiej komendy przypuszczając, że 28-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna może posiadać substancje zabronione przeszukali jego miejsce zamieszkania. Nie pomylili się, w pokoju zajmowanym przez młodzieńca odnaleźli dwie wagi oraz brązową substancję w kostce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to haszysz. Łącznie funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki w ilości, która wystarczyłaby do sporządzenia blisko 130 porcji tego narkotyku.

28-latek został zatrzymany, wczoraj policjanci ze Szczebrzeszyna przedstawili mu zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych oraz ich przywiezienia wbrew przepisom ustawy na teren Polski. Za posiadanie substancji zabronionych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast ten, kto dokonuje wewnątrzwspólnotowego przywozu narkotyków może spędzić w zakładzie karnym nawet 5 lat.

D.K-B.

Źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZamość: Aż 80 kolizji drogowych w ciągu roku. W tym miejscu padł niechlubny rekord
Następny artykułStraty Skarbu Państwa ocenili na 20 000 zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments