Jazdę z promilami zakończył na betonowym przepuście

0
789

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący fordem, który wczoraj po południu w miejscowości Łopiennik Górny na łuku jezdni wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Z uwagi na odniesione obrażenia ciała, mężczyzna pozostał w szpitalu.

Tuż przed godziną 16:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj w miejscowości Łopiennik Górny. Kiedy policjanci dojechali na miejsce zdarzenia, w obszarze zabudowanym w przydrożnym rowie zastali rozbity samochód m-ki Ford Mondeo. Kierowca pojazdu został uwolniony przez załogę Straży Pożarnej, a następnie przewieziony karetką na oddział ratunkowy szpitala w Krasnymstawie.

Jak ustalili funkcjonariusze 39 – letni mieszkaniec gm. Łopiennik Górny nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, kierowca forda miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na odniesione obrażenia ciała mężczyzna pozostał w szpitalu.

Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości zgodnie z obowiązującymi przepisami karnymi grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Poprzedni artykułKrzysztof Krawczyk – ostatni koncert w Zamościu. Gdzie kupić bilety?
Następny artykułWiózł o czterech pasażerów za dużo
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments