Zderzenie VW z Audi

0
1868

Wczoraj w Krasnymstawie na odcinku drogi krajowej DK17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z audi. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci ponownie apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

W sobotę po godzinie 10:30 w Krasnymstawie na odcinku krajowej 17 – stki w obrębie skrzyżowania ulic Kolonia Krakowskie Przedmieście i Bojarczuka doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Jak ustalili mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia 21 – letni mieszkaniec Krasnegostawu kierujący samochodem osobowym marki VW jadąc ulicą Kolonia Krakowskie Przedmieście nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla 36 – latka, mieszkańca gminy Horodło, który kierował pojazdem marki Audi i doprowadził do zderzenia. Nikt z uczestników kolizji drogowej nie doznał poważnych obrażeń.

Sprawca został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony przez kilka godzin. Mundurowi raz jeszcze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w obrębie skrzyżowań. Pamiętajmy, aby upewnić się co do możliwości wykonania jakiegokolwiek manewru na drodze.

JB.

Źródło: KMP Krasnystaw

68 163122 Zderzenie VW z Audi

Poprzedni artykułKochają Polskę 
Następny artykułPraca w powiecie zamojskim. Sporo NOWYCH ofert
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments