Zaginął młody chłopak. Pomóżmy go odnaleźć

3
2483

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 28-letniego Przemysława Czarneckiego. Mężczyzna w ubiegły piątek po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy w Zamościu i do chwili obecnej nie powrócił. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową.

Przemysław Czarnecki ma 28 lat i mieszka w miejscowości Tarzymiechy Drugie  gm. Izbica. W dniu 7 lutego br. po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy na ul. Kilińskiego w Zamościu. Ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Na lewej nodze w okolicy kolana posiada bliznę pooperacyjną długości około 15 cm.

Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, średnia sylwetka, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, uszy przyległe, nos prostolinijny, na lewej nodze w okolicy kolana blizna pooperacyjna długości ok. 15 cm.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

86288183 180485316551212 993405023369035776 n Zaginął młody chłopak. Pomóżmy go odnaleźć

JB.

Źródło: KMP Krasnystaw

Poprzedni artykułZamość: 44- latek zgotował piekło partnerce. Trafił do aresztu
Następny artykułZamość: „I Symfonia Beethovena i Symfoniczne Niespodzianki”
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
A.

Przemek cały i czas jest już w rodzinnym domu.

A.

Przemek cały i zdrowy jest już w rodzinnym domu.

G.

Ciekaw jestem co robił przez ten czas, czy zrobił to z premedytacją czy osoby trzecie miały w tym udział w sensie że ktoś chciał mu coś zrobić.
Fajnie że się odnalazł, jedna zaginiona osoba mniej 🙂