Dachowanie 20-letniego kierowcy BMW

0
1648
Fot. Policja

Dachowaniem na poboczu drogi zakończył swoją jazdę kierujący BMW. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia, zastali jedynie wywrócony pojazd. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych chwilę później w miejscu zamieszkania. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14:00 w miejscowości Chłaniów gm. Żółkiewka. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego dachowania samochodu osobowego m-ki BMW pojechali na miejsce. Po kierowcy nie było jednak śladu. Wstępne ustalenia wskazywały, że samochodem kierował 20 – letni mieszkaniec gminy Żółkiewka, który nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i podczas wymijania z pojazdem jadącym z przeciwka stracił panowanie i zjechał na pobocze drogi, gdzie następnie dachował.

Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych chwilę później w miejscu zamieszkania. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie. Z uwagi na obrażenia ciała, został przewieziony na SOR tutejszego szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Teraz funkcjonariusze ustalają okoliczności całego zdarzenia oraz apelują o zdrowy rozsądek. Pamiętajmy o tym, że pijany kierowca stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego jak i dla siebie samego.

Źródło: KMP Krasnystaw

Poprzedni artykułPolicjanci już na korytarzu poczuli zapach marihuany.
Następny artykułW Zamościu powstaje nowa stacja ładowania samochodów elekrycznych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments