Zamość: StyLOVE Walentynki. Co w repertuarze?

0
372

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Stylove walentynki. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa cały weekend 14 -16  lutego 2020. W repertuarze: „Zenek”, „365 dni”, „Dżentelmeni”, “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, „Miłość mojego brata”, „Parasite”, „Wyspa fantazji”, „Bayala i ostatni smok”, „Gang zwierzaków”.  

“Zenek” – pełna wzruszeń, humoru i przebojów historia skromnego chłopaka z Podlasia, który roztańczył całą Polskę i został królem disco polo. „365 dni” to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. 

W repertuarze studyjnym – „Miłość mojego brata” – przekomiczna, poruszająca, empatyczna komedia o trudnej rodzinnej relacji w reżyserii jednej z ulubionych aktorek Xaviera Dolana – Moni Chokri oraz „Parasite” – wielki zwycięzca tegorocznych Oscarów, pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków.

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry. „Dżentelmeni” to brytyjska odpowiedź na „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku! “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. „Wyspa Fantazji” – w nowym filmie wytwórni Blumhouse enigmatyczny pan Roarke spełnia najgłębiej skrywane marzenia gości ustronnego tropikalnego hotelu. Kiedy jednak fantazje zmieniają się koszmary, goście – aby przeżyć – zmuszeni są rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy.

A dla najmłodszych: „Bayala i ostatni smok” – wspaniała wyprawa do krainy magii. Pełna elfów i smoków animacja przenosi widzów prosto do świata kultowych zabawek Schleich, w którym nie sposób się nudzić. „Gang zwierzaków” – pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. 

Bilety: 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)

Poprzedni artykułSkupował papierosy od nieznanych sobie osób. Grozi mu wysoka grzywna
Następny artykułDziś kolejna duża akcja policji na drogach. Kogo kontrolują tym razem?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments